BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? *

BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY?

BRODATY ŁOTR

utworzone przez | sty 16, 2017 | ŁOTR | 0 komentarzy

Pomysł na projekt Brodaty Łotr zrodził się w mojej głowie z miłości do brody i szeroko rozumianej mody ulicznej. Projektowane przeze mnie wzory symbolizować mają wolność i buntowniczy styl. Moim celem było, aby każdy kto nosi odzież BŁ mógł poczuć się wyjątkowo. W asortymencie dla niej i dla niego znajdziecie między innymi koszulki, bluzy, czapki, kubki i masę innych akcesoriów.
W końcu też udało się z dniem dzisiejszym wystartować Łotrowego bloga, na którym serdecznie witam 🙂
Dostaje od Was masę pytań, na które z braku czasu nie zawsze jestem w stanie odpowiedzieć, postaram się je zatem zebrać do kupy i poruszyć tutaj. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i będziemy się wspólnie dobrze bawić!
Zapraszam!
Brodaty Łotr i Spółka
#brodatyłotr

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie? Pisz!