BRODATY ŁOTR WEAR

Buntowniczy charakter potrzebuje buntowniczych ciuchów.

Zaczęło się od fascynacji brodą, modą męską, porządnymi męskimi kosmetykami, a skończyło na marce odzieżowej.
Brodaty Łotr Wear już od 4 lat wyznacza standardy brodatej mody męskiej w kraju i nie tylko.

Wcześniej przez kilka lat zajmowałem się m.in. wykonywaniem projektów nadruków dla innych polskich firm odzieżowych. W pewnym momencie stworzyłem kilka wzorów, które początkowo miały być tylko dla mnie. Dodać do tego kilku pozytywnych brodaczy o podobnym stylu i tak z weekendowego projektu zrodził się pomysł otwarcia własnego sklepu.

Nieco agresywny styl został przez lata bardzo dobrze przyjęty, a brodate czachy do dziś zdobią klaty najzacniejszych brodaczy. Ciągle staram się wkraczać na nowe rynki i służyć jako miejski i całkowicie wyjątkowy produkt dla osób z uporem dążących do postawionych sobie celów. Projektowane przeze mnie wzory symbolizować mają wolność i buntowniczy styl. Brak jakichkolwiek ograniczeń.
Celem było, aby każdy kto nosi odzież Łotra mógł poczuć się wyjątkowo. Projektując dla mężczyzn, staram się podkreślać siłę i przede wszystkim promować braterstwo, waleczność. Kolekcja dla kobiet ma z kolei dodawać im wyjątkowego stylu.

Ale Brodaty Łotr to nie tylko marka odzieżowa, to sposób na życie, którego częścią jest poświecenie i pasja dla wszystkiego co robimy. Dziś ekipa sklepu Łotra liczy już kilka osób, tworzymy jakość dla Was, jakość która emanuje siłą i wytrwałością. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów dlatego ciągle się rozwijamy.
W naszym asortymencie poza koszulkami, bluzami, kubkami, właśnie pojawiają się nowości takie jak kurtki jeansowe, kamizelki, koszulki full print, czy koszulki acid wash. Oraz całe mnóstwo gadżetów.

W tym wszystkim nie chodzi tylko o ubrania, a przede wszystkim o zamanifestowanie, że dla niektórych broda to styl życia, a nie jakiś tam chwilowy trend.

Zapraszam, Dawid ‘Brodaty Łotr’ Gzyl

O MNIE

Cześć! Mam na imię Dawid.

Urodziłem się 6 czerwca 1986 roku w Krynicy-Zdroju. Po ukończeniu studiów zostałem jednak w Krakowie, gdzie szczęśliwie mieszkam do dziś. Aktualnie pracuję jako GRAFIK/Dyrektor Artystyczny w Agencji Kreatywnej. Po kilku latach w końcu robię to, co kocham i sprawia mi wielką frajdę. Dane mi było pracować przy kilku markach odzieżowych i to co w nich dobre, staram się przenieść do tych, które tworzę obecnie. Z powodzeniem mam nadzieje ?? Uwielbiam podróże, dobre jedzenie, dojrzałą whisky, ciężki trening oraz wszystko, co z brodą i modą męską związane.

Zapraszam do świata Łotra!

WSPÓŁPRACA

Zainteresowany współpracą? Zapraszam do kontaktu.

BRODATY ŁOTR W LICZBACH

OBSERWUJĄYCH

PROFILI SOCIAL MEDIA

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZREALIZOWANYCH KAMPANI

KAMPANIE

Do tej pory brałem udział w kampaniach organizowanych dla:

WAHL, CASIO, BRAUN, SEB MAN PROFESSIONAL, DESPERADOS, KINLEY, ANGRY BEARDS, LAVARD, KANN, ZARA, WILDHEARTS CO., BEARD CARTEL I WIELE INNYCH.

Masz pytanie? Pisz!