BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? * BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY? *

BLOG * CO W BRODZIE PISZCZY?

Bo o brodę dbać trzeba!

utworzone przez | maj 7, 2017 | Broda, ŁOTR, Style | 0 komentarzy

Najwięcej pytań jakie ostatnio zalały nasze media społecznościowe dotyczyła tego jak należycie dbać o brodę, bo już powszechnie wiadomo, że dbać należy, oraz o to jakich kosmetyków do tego używać. Drugim zagadnieniem zajmę się w kolejnym wpisie, prezentując polecane przez nas produkty, dziś natomiast skupmy się na tym jak brodę pielęgnować.

Odpowiednia pielęgnacja pomoże w zapuszczeniu brody marzeń!
1. Kartacz/szczotka do brody.
Zdecydowanie w domu każdego brodacza być powinna. Przed użyciem olejków/balsamów etc. należy brodę dobrze wyczesać. Jest to o tyle istotne, że łatwiej później ją ułożyć, a dodatkowo złuszcza martwy naskórek.

2. Szampon.
Tak jak i włosy na głowie tak i na brodzie potrzebują odpowiedniego zadbania. Mydło nie wystarczy, przyda się odpowiedni szampon, który dobrze nawilży brodę i również pomoże się pozbyć nadmiaru martwego naskórka. Dzięki niemu broda robi się miękka, podatna na układanie i co najważniejsze swędzi mniej. Jeśli ktoś ma z tym problem, a słyszy się to często, zaopatrzenie się w szampon będzie dobrym pomysłem.

3. Olejek do brody.
Olejek również nawilża, nie tylko samą brodę, ale też i skórę pod. Dodatkowo nadaje fajnego połysku i niektóre pachną naprawdę powalająco. Osobiście z pozostałych produktów mógłbym zrezygnować, tak olejek jest z kategorii MUST HAVE. Ilość olejków jaka zalała rynek ostatnimi czasy jest ogromna. Każdy znajdzie coś dla siebie.

4. Przycinanie.
Spokojnie bez obaw 🙂 Łotry brody nie skracają, ale odpowiednie podcinanie jest jak najbardziej wskazane. Włosy na brodzie nie zawsze rosną równo, więc odpowiednie przycinanie pomaga im zachować odpowiedni kształt.

Tyle. Dokładnie te cztery proste kroki pomogą Wam wyhodować zdumiewającą brodę.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie? Pisz!